online6

İTÜ İş Yeri Hekimi Muayene Randevusu

İTÜ iş yeri sicil kodlarında işe alınan her türlü sözleşmeli (akademik, idari, yarı zamanlı, temizlik görevlisi vb.) çalışanın kadrosunun bağlı bulunduğu İTÜ Birimi tarafından belirli durumlarda ve belirli periyotlarla "İşe Giriş ve Periyodik Sağlık Muayenesi"nin yaptırılması zorunludur.

Muayeneye gelmeden önce aşağıda bildirilen tetkiklerin yapılması ve ardından aşağıdaki formun doldurarak randevu talebinde bulunulması gerekmektedir. Randevu talepleri, İş Yeri Hekiminin çalışma programına göre değerlendirilecek ve formda bildirilen e-posta adresine randevu günü ve saatini içeren bir e-posta gönderilecektir.  

isgb@itu.edu.tr adresinden gönderilecek olan randevu günü ve saatinde 
muayene yerinde bulunulması, tetkik sonuçlarını gösteren dokümanların İş Yeri Hekimine teslim edilmek üzere randevu sahibinin yanında bulunması gerekmektedir. Verilen randevularda bir değişiklik yapılması gerekiyorsa, 0212 285 75 10 numaralı telefonu arayarak veya isgb@itu.edu.tr e-posta adresine mail göndererek bilgi verilmesi gerekmektedir.

İş yeri hekimi tarafından talep edilen tetkikler:
-Hemogram
-Şeker(açlık)
-ALT
-AST
-Akciğer grafisi
-Hepatit markerleri
-Odio (Odyo)

Not: Yemekhane çalışanlarının bu tetkiklere ek olarak "portör muayenesi" yaptırması gerekmektedir.

Muayene Yeri:
İTÜ Ayazağa Kampüsü, Rektörlük Ek Blok (Eski Rektörlük Binası), 2. KAT
İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Koordinatörlüğü - İş Yeri Hekimi Ofisi.

Yeni İTÜ İş Yeri Hekimi Abdulhamit BULUTTEKİN İSGB Koordinatörlüğü'ndeki görevine başlamıştır. Çalışma gün ve saatleri aşağıdadır:

Salı              : 14:00 - 16:00
Çarşamba    : 14:00 - 16:00
Perşembe    : 14:00 - 16:00İş yeri hekiminden muayene randevusu alırken istenen tetkiklerin tamamlanmış olması gerekmektedir. Muayene randevusu açıklamasına çalışma rolü, çalışacağınız bina ve birim bilgisini ekleyiniz